Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Čt Archiv

Logo Čt1 Logo Čt2 Logo Čt24
Logo Čt4 Logo Čt :D Logo Čt Art

Tuzemská veřejnoprávní televize je díky svému rozptylu pořadů možností, jak si může na své přijít skutečně každý. A to nejenom v rámci klasického vysílání na televizních obrazovkách. Plusem pro každého je totiž i informace o tom, že vám nabízíme také archiv ČT. Díky němu tak není problémem najít si váš oblíben ý pořad, který jste neviděli, nebo který byl natolik zajímavý, že ho zkrátka chcete vidět znova. Stejně tak vás ale náš ČT archiv potěší i tím, kolik různých pořadů vlastně nabídne.

Vyhledávání je navíc více než jednoduché. Stačí si vybrat konkrétní kanál a následně už jenom třeba ten den, kdy vám klasické vysílání z jakéhokoliv důvodu uniklo. Nemusíte však vyhledávat jenom tímto směrem. Náš archiv nabídne také praktické abecední třídění. A čím potěší právě toto? Že si můžete snadno a jednoduše najít konkrétní pořad třeba podle jeho názvu. Rázem tak zjistíte i samotnou specifikaci pořadu a několik informací, stejně jako je vám k dispozici také seznam odvysílaných dílů. A ty vám archiv ČT logicky umožní také spustit.

Jaké kanály vám archiv ČT nabídne?

Je jasné, že to jsou všechny, se kterými se můžete setkat také na obrazovkách naší televize. Začneme těmi klasickými. V rámci archivu si můžete pohodlně pustit jak pořady, které šly na kanálu ČT1, tak i na druhém, tedy ČT2. Ty dnes patří mezi ty nejsledovanější a tak je jasné, že i v archivu je o ně ten největší zájem. Zapomínat ale nesmíme ani na zpravodajství. Je jedno, zda to jsou přímo zprávy, nebo třeba i řada dalších zajímavých pořadů. Vše najdete v archivu ČT24. Myslíme ale i na sportovce a sportovní fanoušky, kterým je k dispozici archiv ČT4, kde najdou skutečně obsáhlou databázi pořadů, která se týká také tohoto konkrétního odvětví.

Tím ale výčet kanálů, které nabízí ČT, a které najdete v archivu, rozhodně nekončí. Pokud bychom měly být konkrétní, můžete se zaměřit také na archiv ČT. Ten je ideální pro ty, kteří hledají hodnotnější pořady, které jsou spojeny hlavně s uměním – nejenom filmovým. Pro ty nejmenší je připraven seznam odvysílaných pořadů na ČT :D, tedy na kanálu, který je označován také jako Déčko.

A proč vlastně ČT archiv využívat? Jelikož se tak jak vy, tak i vaše děti dostanete ke všem pořadům, které vás mohou v daném směru zajímat a které jste nestihli na televizních obrazovkách, nebo v rámci standardního online vysílání ČT. Stačí vám tedy zařízení s připojením k internetu a archiv ČT máte díky našemu webu dostupný kdykoliv a odkudkoliv. Dalším dosud nezmíněným pozitivem je to, že pořady vám jsou dostupné zcela zdarma. Není tak třeba platit ani žádný aktivační poplatek, ani poplatek za vstup do archivu, nebo snad za samotné přehrání. Zkrátka si jednoduše vyberete, co vás zajímá, a kliknete na konkrétní spuštění. A to dnes zvládne opravdu každý.