Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Čt :D archiv dětských pořadů

Logo Čt :D
Dnes
(Pondělí)
Včera
(Neděle)
Sobota
(20.07.2024)
Pátek
(19.07.2024)
Čtvrtek
(18.07.2024)
Středa
(17.07.2024)
Úterý
(16.07.2024)
Pondělí
(15.07.2024)
Neděle
(14.07.2024)
Sobota
(13.07.2024)
Pátek
(12.07.2024)
Čtvrtek
(11.07.2024)
Archiv podle abecedyStarší archiv

Česká televize díky svým kanálům cílí nejenom na dospělou populaci, ale také na tu dětskou. A to nejenom v rámci klasických a známých kanálů, které jsou označeny čísly 1 a 2. Tuzemská veřejnoprávní televize totiž v rámci rozšiřování svých aktivit spustila i kanál, který nese označené ČT :D. Ten je někdy označován také jako Déčko. Každopádně účel je jasný, a to nabídnout zajímavou programovou skladbu, která jasně cílí na konkrétní diváky – tedy na děti.

Samozřejmě ne vždy jsou děti stále doma u televize. Mohou chodit do školky a do školy, stejně jako mohou například být venku s kamarády, nebo s rodiči na výletě. To vše může vést k tomu, že jim uteče jejich oblíbený pořad nebo pohádka. Není ale třeba zoufat. Pokud mají chytré rodiče, tak ti jistě vědí, že vám nabídneme ČT :D archiv. Tedy možnost, jak daný konkrétní pořad jednoduše a rychle najít a pustit si ho. A to skutečně kdykoliv. Díky němu tak máte velkou jistotu v tom, že ani vám, ani vašim dětem rozhodně nikdy nic neuteče.

Velkou výhodou, jakou má archiv ČT :D je i to, že je pro vás dostupný zdarma. Nemusíte se bát toho, že by bylo nutné pro vstup do archivu platit, stejně jako se není třeba bát ani toho, že byste snad byli jakkoliv časově omezováni. Nic z tohoto neaplikujeme. A tak je ČT :D dostupný každému, kdykoliv a jednoduše. Můžete si oblíbené pořady přehrát třeba doma, prostřednictvím vašeho počítače, nebo notebooku. Další možností je ale i to, že si můžete jednotlivé díly svých oblíbených seriálů pustit třeba i přes tablet, nebo chytrý mobilní telefon. K přístupu k archivu je třeba jedna jediná věc, kterou je připojení k internetu. Poté už vám, tedy konkrétně vašemu dítěti nic nebrání ve sledování.

Najděte vždy to, co hledáte

Náš ČT :D archiv vám nabídne i možnost opravdu jednoduchého vyhledávání. Jsou dvě hlavní možnosti, jak hledaný pořad najít. Pokud znáte jeho přesný název, je dobrou cestou abecední seznam. V rámci něho tak najdete to, co hledáte během několika vteřin. Po prokliku na detail pořadu máte jistotu i toho, že máte k dispozici výběr konkrétních dílů, které si lze tímto způsobem přehrát. Jednoduché a rychlé. Druhá možnost se týká situace, kdy vaše dítě nestihlo pořad v televizi, v konkrétní den. Jednoduše tak zvolíte to časové období, které vás zajímá. A to nejenom několik dní, ale i několik týdnů zpětně. Zobrazí se vám konkrétní vysílací schéma, kde už konkrétní pohádku naleznete.

Kdy vám ČT :D archiv přijde vhod?

Jsou různé možnosti, kdy vám rozsáhlý archiv pořadů přijde vhod. Mohou to být situace, kdy vaše dítě nestihlo pořad v televizi. Mohou to být i situace, kdy ho chcete zabavit, a v rámci klasického vysílání nic nedávají. Stejně tak pomůže v situaci, kdy mu chcete třeba i po několikáté pustit oblíbenou pohádku, při které pravidelně usne.