Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Čt24 archiv pořadů

Logo Čt24
Dnes
(Pondělí)
Včera
(Neděle)
Sobota
(20.07.2024)
Pátek
(19.07.2024)
Čtvrtek
(18.07.2024)
Středa
(17.07.2024)
Úterý
(16.07.2024)
Pondělí
(15.07.2024)
Neděle
(14.07.2024)
Sobota
(13.07.2024)
Pátek
(12.07.2024)
Čtvrtek
(11.07.2024)
Archiv podle abecedyStarší archiv

Vědět, co se děje nejenom kolem nás, ale i kdekoliv ve světě rozhodně patří mezi základní lidskou potřebu. Pokud i vy chcete vědět, co nového, je dobré sledovat zpravodajský kanál ČT24. Ten vysílá nepřetržitě a tak vám žádná důležitá informace neuteče. Tedy pokud u televize také sedíte každý den. Pokud ne, rozhodně není důvod zoufat. Proč? Jelikož je tady archiv ČT24. Díky němu si můžete pohodlně a rychle pustit všechny pořady, které vás zajímají a které vám v rámci klasického vysílání utekly. A to vše kdykoliv a odkudkoliv. Jediné, co k tomu stačí, je internetový prohlížeč a připojení k internetu. Informace z oblasti zpravodajství tak načerpáte třeba prostřednictvím vašeho notebooku, mobilního telefonu, tabletu, nebi klasického počítače.

Archiv ČT24 je skutečně obsáhlou databází

Na kanálu ČT24 se vysílají opravdu různorodé pořady a tak je jasné i to, že i archiv ČT24 rozhodně nebude nijak nudný. Právě naopak. Pokud bychom měli být konkrétní, rozhodně nebudete ochuzeni třeba o informace z domova, stejně jako o informace ze světa. To hlavní, co vás může zajímat, jsou určitě reprízy zpráv. Na ty se ČT24 archiv zaměřuje primárně. Nejsou ale jedinou možností, co sledovat. Stejně tak nechybí třeba ani různé publicistické pořady, rozhovory, stejně jako zajímavé reportáže a přenosy, nebo řada dokumentů, které má svůj zpravodajský podtext. To vše v archivu najdete. A to zcela zdarma. Nejenom, že ho můžete bez omezení kdykoliv procházet, ale stejně tak nejste nijak omezováni v tom, kolik pořadů si pustíte, nebo jak dlouho je budete sledovat.

Výběr je jednoduchý

Díky našemu archivu si přijdete na své, ať už jste oblíbený pořad nestihli, stejně jako v případě, kdy máte tip na něco zajímavého a chcete si pustit všechny díly, které byly na obrazovce ČT24 odvysílány. Nabízíme vám totiž možnost jednoduchého třídění. Můžete si jednoduše zobrazit konkrétní den a jeho vysílací schéma, ze kterého si následně jednoduše vyberete přesně to, co vás zajímá. K dispozici je vám ale náš archiv ČT24 i v abecedním přehledu. Stačí si tak jednoduše vybrat podle konkrétního názvu, s jistotou zobrazení všech dostupných dílů, které byly odvysílány.

Vše je k dispozici v jakoukoliv noční či denní dobu, s jistotou toho, že náš archiv obsahuje nejenom aktuální pořady, tak i řadu těch, které mohou být staré třeba i několik měsíců, někdy i řadu let. Všechny jsou dostupné kdykoliv, v rámci internetu. Pokud tedy i vy chcete vědět, co se ve světě děje a nemáte čas na sledování standardního vysílání ČT24, je archiv jako stvořený pro vaše potřeby. A to ať už se chcete podívat třeba jenom na zpravodajství, nebo zajímavou reportáž či rozhovor, či vás zajímá určité téma, v rámci kterého bylo odvysíláno a v archivu uloženo hned několik konkrétních dílů.