Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Čt4 Sport archiv

Logo Čt4
Dnes
(Úterý)
Včera
(Pondělí)
Neděle
(25.02.2024)
Sobota
(24.02.2024)
Pátek
(23.02.2024)
Čtvrtek
(22.02.2024)
Středa
(21.02.2024)
Úterý
(20.02.2024)
Pondělí
(19.02.2024)
Neděle
(18.02.2024)
Sobota
(17.02.2024)
Pátek
(16.02.2024)
Archiv podle abecedyStarší archiv

Také patříte mezi velké milovníky sportu? Pokud ano, potom máte rozhodně velkou radost z toho, kolik sportovních pořadů tuzemská veřejnoprávní televize nabídne. Nejenom, že u důležitých událostí využívá kanály 1 a 2. U klasických sportovních přenosů nabídne pro fanoušky specializovaný kanál, kterým je ČT4. Ten ale není jedinou cestou k tomu, jak vidět vše, co chcete.

Je pravdou, že vám vysílací časy nemusí vyhovovat, stejně jako vám někdy nemusí vyhovovat ani termíny konkrétních zápasů. Nemusíte však zoufat, jelikož vše můžete vidět také zpětně, kdykoliv později. K tomu je určený náš ČT4 archiv. Ideální volba pro každého milovníka sportu, který si chce přehrát pořad, který neviděl, nebo se znovu podíval na něco, co ho tolik zajímá a co ho tolik láká. To jsou dva hlavní důvody, proč můžete náš archiv ČT4 využít i vy sami. Je určený pro každého, bez omezení. Je tedy jenom na vás, kdy se rozhodnete konkrétní pořad sledovat. Většinu z nich máme uložených a tak si ho spustíte v jakýkoliv den, v jakoukoliv denní či noční hodinu.

Najděte si den, kdy vám unikl zápas

Náš archiv pravidelně využívají sportovní fanoušci, kteří se z jakéhokoliv důvodu nemohli v určitý den dostat ke svým obrazovkám. To ale nemusí být zase až takový problém. Náš archiv ČT4 vám umožní vybrat si jednoduše den, který jste propásli. Rázem uvidíte všechny pořady, které byly vysílané a které jsou v archivu také dostupné. Poté už není nic jednoduššího, než si vybrat ten konkrétní a pustit si ho. Dostupné jsou jak dny, které souvisí se současným týdnem, tak i dyn i několik měsíců zpětně. Zajímavostí je, že sledovat můžete i pořady, které byly již odvysílány dnes.

Máte oblíbený pořad, který se týká třeba událostí ze sportu, týká se určité disciplíny, nebo rozhovorů se zajímavou osobností? Pokud ano, můžete si ho najít i podle názvu. Nejenom, že získáte zajímavé informace o konkrétním pořadu, ale ČT4 archiv vám předloží i všechny díly, které byly již odvysílány. Vy si můžete snadno pustit ty vybrané, nebo třeba úplně všechny. Je to jenom na vás samotných.

Nejenom prostřednictvím počítače

Výhodou je, že je archiv na rozdíl od klasického vysílacího schématu dostupný kdykoliv, jak se to hodí konkrétně vám. Navíc nemusíte být nutně omezeni jenom na váš počítač, nebo notebook. Je sice pravdou, že většina lidí si dané pořady vysílané v rámci kanálu ČT4 skutečně pouští v pohodlí domova. Nutno ale říci, že si je můžete přehrát třeba i na vašem tabletu, nebo chytrém telefonu. Nepotřebujete k tomu nic jiného, než internetový prohlížeč a připojení k internetu. A co je rozhodně dalším důležitým pozitivem na závěr? Že dostupné pořady jsou vám k dispozici zcela zdarma, bez jakéhokoliv omezení v plné délce.