Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Disney+ láká předplatitele na nový seriál ze světa Star Wars a Netflix přinese Bridgertonovi

Streamovací platformy se předhánějí v nabídce zajímavých titulů. Na začátku června na platformě Disney+ přibyl v nabídce seriál Star Wars: Akolytka. Přestože jednotlivé díly vycházejí postupně, diváci jsou prozatím s dějem i hereckým obsazením spokojeni. Na Netflixu je prozměnu k vidění divácky úspěšný seriál Bridgertonovi. Jaké platformě dáte přednost?

Star Wars: Akolytka přinese napětí, akci i dobrodružství

Milovníkům světa Star Wars asi nemusíme seriál Akolytka představovat, protože ho velmi pravděpodobně již sledují. Děj seriálu je zasazen do doby High Republic, která předchází událostem první epizody Star Wars z roku 1999. Hlavní zápletka seriálu spočívá v tom, že uznávaný mistr Jedi se při vyšetřování šokujícího zločinu postaví proti nebezpečné bojovnici z minulosti. Jakmile se ale začnou objevovat další stopy, je čím dál jasnější, že ne vše je tak, jak se na první pohled jeví.

Bridgertonovi: Romantika, láska a drama

Zatímco Disney+ sází na seriály ze světa Star Wars, Netflix je věrný klasice. V květnu byla na platformu uvedena dlouho očekávána první polovina třetí série seriálu Bridgertonovi a v červnu se diváci konečně dočkají druhé části. Třetí řada se točí zejména okolo postav Colina a Penelope a samozřejmě nechybí nádherné kulisy, kostýmy a především láska a romantika.

Nenechte si ujít své oblíbené pořady

Ať už se rozhodnete pro sci-fi seriál nebo romantický příběh o hledání toho pravého protějšku, určitě vám přijdou vhod následující data:

  • Nové díly seriálu Akolytka vycházejí každé úterý.
  • Druhá polovina třetí řady seriálu Bridgertonovi se na platformě Netflix objeví již 13. června 2024.

 

Připravte si popcorn a svůj oblíbený nápoj a vychutnejte si nové díly svého oblíbeného seriálu. Zvítězí u vás Bridgertonovi nebo Akolytka?