Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Na Primě poběží nový seriál o útěku z psychiatrické léčebny

Ani s příchodem léta televizní stanice nezahálejí a pro své diváky mají přichystanou řadu novinek. Na Primě se mohou diváci ponořit do sledování seriálu Escape. Jeho zápletka je netradiční a rozhodně vás zaujme.

Setkání Davea a Jenny

Během léčby v nemocnici v pražských Bohnicích se Dave seznámí s Jenny. On skončil v léčebně kvůli napadení svého otce pod vlivem drog, ona kvůli nesnesitelným úzkostem, které v ní vyvolaly události z dětství. Kromě toho, že jsou spolu uvězněni v léčebně, je spojuje touha začít žít jako skuteční dospělí mimo její zdi.

Útěk z psychiatrické léčebny a snaha o život mimo systém

Proto se společně skutečně odhodlají k útěku a s pomocí kamarádů se snaží žít mimo radar. Ovšem život bez dokladů a bez peněz není vůbec snadný. Jak se jim podaří žít na vlastní pěst a překoná jejich vztah všechny nástrahy, které na ně na svobodě čekají? Netrvá dlouho a dvojice se zamotá do prodeje drog. Jak to vše může dopadnout?

Proč se na seriál podívat?

Ústřední dvojici ztvární Aneta Kernová a Josef Bánovec. Herci se na natáčení těšili a zaujal je scénář, který podle nich pomůže rodičům pochopit své děti a více se jim přiblížit. Ukazuje totiž, že život nemusí být černobílý a není správné nalajnovat dětem celý život. Pokud spolu budou rodiče a děti komunikovat a nebudou se bránit ústupkům na obou stranách, mohou své vzájemné vazby utužit. Zároveň od seriálu nečekejte běžnou pohádku, protože ne každá lovestory je růžová jako v romantických komediích.

 

První díl seriálu Escape se objevila na Prima+ již 17. června 2024, na televizní stanici Prima COOL pak vždy o týden později. Ten první bude na Prima COOL možné sledovat 24. června od 22:05. Jednotlivé díly trvají 40 minut a celkem jich je 25.