Nemáte dost true crime pořadů? Série České vraždy se zabývá zapomenutými kriminálními případy
Na Prima+ můžete od 19. března 2025 sledovat jednotlivé díly série České vraždy, která se znovu zabývá kriminálními případy, které otřásly Českem.
Obyčejní lidé, kteří skrývají děsivá tajemství
Nikdo by to do nich neřekl, o to větší šok připravili svým blízkým i celé společnosti. Takto začíná popis nové dokumentární krimi série, která se vrací k osmi případům, na které se možná již zapomnělo, ale v minulosti otřásly celým Českem. Dnes jsou pachatelé znovu na svobodě, mnoho z nich i s novou identitou a opět by to do nich možná nikdo neřekl.
Rekonstrukce činů i výpovědi vyšetřovatelů, soudních lékařů a svědků
V pořadu České vraždy se můžete těšit na autentické záběry z rekonstrukcí činů, vzpomínky i nová vyjádření vyšetřovatelů vražd, soudních lékařů i policejních složek. Dokonce jsou rekonstruovány také výpovědi svědků. Ponořte se do mysli těch, kteří se rozhodli spáchat závažné zločiny. Překvapí vás, jak obyčejným dojmem pachatelé působili a budete si klást otázku, zda třeba i váš soused neskrývá temné tajemství.
Již z prvního případu z osmi jde mráz po zádech, neboť brutální vrah je opět na svobodě
Prima si pro diváky připravila celkem osm dílů, v nichž se budou znovu rozebírat brutální činy obyčejných lidí. První díl se na platformě Prima+ objevil ve středu 19. března 2025 a pojednával o brutální vraždě učitelky Jany, jejíž smrt měl na svědomí její manžel, bývalý učitel Jiří Toncar. Tento příběh je typickou ukázkou toho, že když není tělo, není zločin. Alespoň to si myslel vrah, kterému šlo o zisk starého římovského mlýna. Protože ale manželka chtěla rozvod, rozhodl se vzít věci do vlastních rukou. Nyní je Jiří Toncar na svobodě a žije s novou identitou.
V podobném duchu se ponese i následujících sedm příběhů, z kterých vám bude přebíhat mráz po zádech.