Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Nova chystá Pekelnou kuchyni po vzoru Gordona Ramsayho s Radkem Kašpárkem coby drsným šéfem

O tom, že Radek Kašpárek dokáže být drsným, ale zároveň spravedlivým šéfem, se diváci mohli přesvědčit již v pořadu Masterchef Česko. Po otevření jeho nové restaurace na Staroměstském náměstí s názvem 420 to vypadá, že nadaný šéfkuchař má trochu času nazbyt, a proto se rozhodl po vzoru Gordona Ramseyho stát vůdcem Pekelné kuchyně.
Neznáte Hell's Kitchen? Připravte se na pekelné výzvy a snovou výhru
Takzvaná Hell's Kitchen již od roku 2005 běží na americké televizní stanici Fox a jejím hlavní protagonistou a moderátorem není nikdo jiný než obávaný šéfkuchař Gordon Ramsay. Pod jeho vedením se 12 budoucích šéfkuchařů snaží neustále zdokonalovat a ten nejlepší z nich se stane novým šéfkuchařem některé z Ramsayho restaurací. Protože v české verzi bude tváří pořadu Radek Kašpárek, který má pod sebou již dvě restaurace, Field a 420, zůstává otázkou, do kterých z těchto dvou podniků výherce zavítá.
Psychická odolnost a zručnost: Šéfkuchař musí mít obojí
Kromě náročných výzev, jež prověří nejen zručnost, ale také psychickou odolnost a schopnost pracovat pod stresem, se mohou diváci těšit na skutečně vypjatou atmosféru a určitě nebudou chybět ani slzy a pořádné drama. Po vzoru americké verze pořadu by mělo natáčení probíhat v Kašpárkově restauraci. Diváci tak budou mít možnost podívat se do zákulisí oblíbené české restaurace.
Umíte vařit, zvládáte stres a máte zkušenosti z profesionální kuchyně? Přihlaste se do soutěže
Pokud vás výzva zaujala a chtěli byste se stát soutěžícími v české verzi pořadu Pekelná kuchyně, máte možnost. Na stránkách TV Nova můžete vyplnit formulář, uvést pravdivé informace o sobě i svých zkušenostech a zároveň se pokusit zaujmout footgrafií svého nejpovedenějšího pokrmu a ve videu zaujmout svým charisma či životním příběhem.

Kdy začne vysílání pořadu Pekelná kuchyně s Radkem Kašpárkem ještě není známo, ale již nyní je jasné, že to bude pořádná jízda.