Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Od ledna ovládne televizní obrazovku České televize soutěžní pořad Peče celá země

Josef Maršálek zazářil jako jeden ze soutěžících v oblíbeném pořadu Stardance a od ledna jej mohou fanoušci opět spatřit na televizní obrazovce. Již 6. ledna 2024 totiž bude odvysílán první díl oblíbeného soutěžního pořadu Peče celá země, ve kterém je Maršálek jedním z porotců. Na co se můžete v letošním ročníku těšit?

Moderátoři, porotci a hlavní vysílací čas

Soutěž, ve které se o titul nejlepšího českého amatérského pekaře utká 12 soutěžících, se vrátí na obrazovky již potřetí. Role moderátorů se opět ujme Tereza Bebarová a Václav Kopta. V roli porotců již podruhé uvidíme Michaelu Landovou a samozřejmě nebude chybět ani Josef Maršálek. První díl bude odvysílán již 6. ledna na stanici ČT 1 ve 20: 10. Na finále si počkáme až do 9. března.

Obliba pořadu neustále stoupá

Zatímco u první řady diváci nevěděli co čekat, o účast v té druhá a třetí byl nebývalý zájem. Po vzoru britské verze pořadu, která se jmenuje The Great British Bake Off, se tento pořad také u nás stal fenoménem.

Na co se můžete v letošním ročníku soutěže těšit?

Patříte k fanouškům pořadu Peče celá země a zajímá vás, co letošní ročník přinese? Mezi soutěžícími nebude chybět student, učitelka, vychovatelka, lektor, manažerka či například ergoterapeutka. Co se výzev týče, soutěžící opět budou muset překonávat sami sebe. Nebudou chybět cukrářské skládačky, průhledné výrobky ani krajky. Jak je již zvykem, v každém díle budou na soutěžící čekat hned tři výzvy:

  1. osobní
  2. technická
  3. kreativní.

V osobní výzvě mají možnost předvést své osvědčené recepty, v té technické dostanou zadání od jednoho z porotců a kreativní výzva má ukázat, jací umělci v jednotlivých soutěžících dřímají.

Nezapomeňte zasednout k televizní obrazovce již první lednovou sobotu a vychutnejte si první díl oblíbeného soutěžního pořadu.