Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Zavzpomínejte na odhodlanou Elle Woodsovou ve filmu Pravá Blondýnka

Reese Witherspoon je úspěšnou herečkou, zakladatelkou knižního klubu i filmovou producentkou. Zavzpomínejte na počátky její kariéry a vychutnejte si příběh Elle Woodsové. Blondýnky, která se rozhodne z nesprávných důvodů studovat práva na Harvardu.

Děj filmu Pravá Blondýnka

Elle Woodsová má skutečně vše. Je prezidentkou dívčího spolku, Miss červen a také randí s nejhezčím klukem ze školy. Svou budoucnost vidí v růžových barvách, ale její sny o svatbě se rozplynou ve chvíli, kdy se s ní přítel rozejde, protože pro něj není dostatečně seriózní a odejde studovat práva na Harvard. Elle se ale nehodlá s rozchodem jen tak smířit a na Harvard si podá přihlášku také. Jak to celé dopadne?

Proč se na film Pravá blondýnka podívat?

I přesto, že postava blondýnky Elle Woodsové je povrchní a potrpí si na oblečení, boty a doplňky, má srdce ze zlata a diváky si podmaní svou upřímností. Ani po letech tak film Pravá blondýnka neztrácí své kouzlo a pobaví i pohladí po duši celou rodinu. Film mimojiné poukazuje i na to, že pokud se rozhodnete za něčím jít a skutečně pro to uděláte maximum, nakonec se vám to podaří.

Zajímavosti o filmu

  • Výsledky přijímacích testů, které měla ve filmu postava Elle, má pouze 0,1 % uchazečů.
  • Film vznikl podle knižní předlohy od Amandy Brown.
  • V úvodních titulcích, kde si postava Elle Woodsové češe vlasy, nehraje Reese Witherspoon, neboť ta v době natáčení úvodních scén natáčela film Jak je důležité míti Filipa v Anglii.
  • Zmínky o filmu Pravá blondýnka se objevily v seriálech 2 $ocky, Wednesday a Dva a půl chlapa.

 

Podívejte se na snímek Pravá Blondýnka na tv stanici Prima Max v neděli 21. dubna 2024 od 20:00.